Tanssii tähtien kanssa - Tanssii tähtien kanssa
Bu maqola dan tarjima qilingan matn bilan kengaytirilishi mumkin tegishli maqola fin tilida. (2010 yil noyabr) Muhim tarjima ko'rsatmalari uchun [ko'rsatish] tugmasini bosing.
|
Tanssii tähtien kanssa | |
---|---|
Tomonidan taqdim etilgan | Vappu Pimia (2009–2011, 2013–) Mikko Leppilampi (2010–) Tuyja Pehkonen (2017–) Marko Byurstrom (2006–2009) Ella Kanninen (2006–2007, 2012) Vanessa Kurri (2008) |
Sudyalar | Jukka Haapalainen (2006–) Jorma Uotinen (2006–) Helena Ahti-Xolberg (2008–2013, 2017–) Kiira Korpi (2017–) Kris Salminen (2014) Jenni Pääskaysari (2013) Riku Nieminen (2012) Anna Abreu (2011) Jone Nikula (2010) Susanna Rahkamo (2009) Yoxanna Rusanen (2008) Merja Satulehto (2006–2007) Mikko Rasila (2006–2007) |
Yo'q fasllar | 12 |
Yo'q epizodlar | 77 |
Ishlab chiqarish | |
Kamerani sozlash | Ko'p kamerali |
Ish vaqti | 1-2 soat |
Chiqarish | |
Original tarmoq | MTV3 |
Asl nashr | 2006 yil 5 mart |
Xronologiya | |
Tegishli ko'rsatuvlar | Vappu tahtien kanssa, Tuyja tahtien kanssa |
Tashqi havolalar | |
Veb-sayt |
Tanssii tähtien kanssa (Yulduzlar bilan raqslar) inglizlarning fincha versiyasidir BBC teleseriallar Raqsga tushing. Shou davom etdi MTV3 yakshanba kuni kechqurun 2006 yil 3 martdan boshlab. O'n ikkinchi mavsum 2019 yilning kuzida efirga uzatildi.
Dastlab ko'rsatuv mezbonlik qilgan Marko Byurstrem va Ella Kanninen. Ella Kanninen ikkinchi mavsumdan so'ng shouni tark etdi va uning o'rnini model va 2-mavsum ishtirokchisi Vanessa Kurri egalladi. 2009 yilda Kurri o'rnini egalladi Vappu Pimia faqat bir mavsumdan keyin. Marko Byurstom seriyani 4-fasldan keyin tark etdi va Mikko Leppilampi mezbonlik qildi. Elmi Kanninen Pimiyaning tug'ruq ta'tili tufayli ettinchi mavsumni o'tkazishga qaytdi; Pimia Leppilampi bilan sakkizinchi mavsumni o'tkazishga qaytdi.
Tok-shou Vappu tähtien kanssa (Yulduzlar bilan Vappu) asosiy shouning beshinchi mavsumi davomida efirga uzatildi. Asoslangan Raqsga kelish: bu ikkitani oladi, bu sherigining namoyishi Tanssii tähtien kanssa. MTV3 telekanalidagi asosiy shou namoyishi paytida efirga uzatilgan va o'sha paytda asosiy shou dasturini olib borgan Vappu Pimiya tomonidan olib borilgan.
Serialning sarlavhasi - bu filmning sarlavhasi Bo'rilar bilan raqslar, Tanssii susien kanssa.
Cast
Taqdimotchilar
Taqdimotchilar | Rol | Fasllar | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |||||
Marko Byurstrem | Xost | ♦ | ♦ | ♦ | ♦ | ||||||||
Ella Kanninen | Styuardessa | ♦ | ♦ | ♦ | |||||||||
Vanessa Kurri | Styuardessa | ♦ | ♦ | ||||||||||
Vappu Pimia | Styuardessa | ♦ | ♦ | ♦ | ♦ | ♦ | ♦ | ||||||
Mikko Leppilampi | Xost | ♦ | ♦ | ♦ | ♦ | ♦ |
- To'liq kunlik boshlovchi
- Taqdimotchi bo'lishdan oldin tanlov ishtirokchisi sifatida raqobatlashdi
Sudyalar
Sudyalar | Rol | Fasllar | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |||||
Jukka Haapalainen | Hakam (1-2 fasllar) Bosh hakam (3-9 fasllar) | ♦ | ♦ | ♦ | ♦ | ♦ | ♦ | ♦ | ♦ | ♦ | |||
Jorma Uotinen | Hakam | ♦ | ♦ | ♦ | ♦ | ♦ | ♦ | ♦ | ♦ | ♦ | |||
Mikko Rasila | Hakam | ♦ | ♦ | ||||||||||
Merja Satulehto | Bosh hakam | ♦ | ♦ | ||||||||||
Helena Ahti-Xolberg | Hakam | ♦ | ♦ | ♦ | ♦ | ♦ | ♦ | ♦ | ♦ | ||||
Yoxanna Rusanen | Hakam | ♦ | |||||||||||
Susanna Rahkamo | Hakam | ♦ | |||||||||||
Jone Nikula | Hakam | ♦ | ♦ | ||||||||||
Anna Abreu | Hakam | ♦ | |||||||||||
Riku Nieminen | Hakam | ♦ | |||||||||||
Jenni Pääskaysari | Hakam | ♦ | |||||||||||
Kris Salminen | Hakam | ♦ | ♦ |
- To'liq kunlik hakam
- Hakam bo'lishdan oldin ishtirokchi sifatida raqobatlashdi
Professional sheriklar
Rang tugmasi:
- G'olib
- Ikkinchi o'rin egasi
- 3-o'rin
- Mashhurlar sherigi mavsum uchun birinchi bo'lib chetlatildi
- Taniqli sherik tanlovdan chiqib ketdi
Professional raqqosa | Fasl | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Mikko Ahti | Sari Siikander | Mariya Lund | Baba Lybek | Sari Havas | |||||
Helena Ahti-Xolberg | Keyt Armstrong | Jani Sievinen | |||||||
Saana Akiola | Jukka Rasila | Jukka Tammi | |||||||
Vesa Anttila | Pirkko Arstila | Miia Nuutila | |||||||
Anna-Liisa Bergstrom | Antti Tuisku | Jarppi Leppälä | Mert Otsamo | ||||||
Sanna Xirvaskari | Tomi Metseketo | Sami Sarjula | Yuha Veyjonen | ||||||
Susa Matson | Nik Lignell | Uilson Kirva | Etro Rostedt | Veeti Kallio | Risto Kaskilaxti | Juhani Tamminen | Kaj Kunnas | ||
Anna Sainila | Eppu Salminen | Jimi Pääkallo | Sami Hedberg | ||||||
Villi Gabalyer | Brigit Kren | Marjan Shaki | |||||||
Vadim Garbuzov | Alfons Xayder | Petra Frey | Susanna Hirschler | Roxanne Rapp | |||||
Elke Gehrsitz | Xans Georg Xaynke | ||||||||
Elis Gushlbauer | Maykl Tschuggnall | Xans Kreuzmayr | Gerxard Zadrobilek | Markus Wolfahrt | |||||
Florian Gschayder | Aleksandra Meissnitser | Sueli Menezes | Monika Salzer | ||||||
Michaela Xayntsinger | Toni Polster | Gregor Blyeb | Garri Prünster | Piter Tichatschek | Ramesh Nair | ||||
Andy Kainz | Marika Lichter | Gerda Rojers | Stefani Graf | Elke Vinkens | Klaudiya Reyterer | ||||
Babsi Koitz-Baumann | Udo Wenders | Uve Kröger | Marko Ventre | Rudi Roubinek | |||||
Tomas Kraml | Eva Mariya Marold | Anjelika Arrens | Andrea Buday | ||||||
Aleksandr Kreissl | Patrisiya Kayzer | Simone Stelzer | Hera Lind | Klaudiya Stokl | Sandra Pires | ||||
Nikol Kuntner | Edi barmoq | Maykl Konsel | Dorian Shtaydl | Endi Li Lang | |||||
Ketrin Menzinger | Diter Chmelar | Devid Xeysig | Lukas Perman | Hubert Neuper | |||||
Lenka Pohoralek | Albert Fortell | Gregor Glanz | Erik Shinegger | ||||||
Julia Polai | Piter Rapp | Andreas Goldberger | Piter L. Eppinger | Oliver Stamm | Kristof Felbl | Mayk Galeli | |||
Kristof Santner | Keti Zimmermann | Katerina Yoqub | Katarina Gutensohn | Andrea Pushl | |||||
Mariya Santner | Maykl Shonborn | Biko Botovamungu | Marko Anjelini | ||||||
Manuela Stokl | Rayner Shonfelder | ||||||||
Roswitha Wieland | Jeyms Kottriol | Frank Shinkels | Jerald Pixovets | Daniel Serafin | |||||
Aleksandr Zaglmayer | Barbara Karlich | Zabine Kapfinger | Elisabet Engstler | Mari-Kristin Fridrix | |||||
Manfred Zehender | Barbara Rett | Ulrike Beimpold | Timna Brauer | Kristin Reyler | Tini Keynrat |
Fasllar
Seriyalar haqida umumiy ma'lumot
Fasl | # ning Yulduzlar | # ning Qismlar | Mavsum premyerasi sanasi | Mavsum yakuniy sanasi | Mashhurlarning sharaf joylari | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 - 2006 yil bahor | 8 | 8 | 2006 yil 5 mart | 2006 yil 23 aprel | Tomi Metseketo | Kristiina Elstelä | Jone Nikula |
2 - 2007 yil bahor | 8 | 9 | 2007 yil 25 fevral | 2007 yil 22 aprel | Mariko Pajalaxti | Sari Siikander | Sami Sarjula |
3 - 2008 yil bahor | 10 | 12 | 2008 yil 2 mart | 2008 yil 18-may | Mariya Lund | Nik Lignell | Tuuli Matinsalo |
4 - 2009 yil bahor | 10 | 12 | 2009 yil 1 mart | 2009 yil 17-may | Satu Tuomisto | Pirkko Mannola | Roza Merilaynen |
5 - 2010 yil kuzi | 10 | 12 | 2010 yil 19 sentyabr | 2010 yil 5-dekabr | Antti Tuisku | Laura Voutilainen | Jukka Rasila |
6 - 2011 yil kuzi | 10 | 12 | 2011 yil 25 sentyabr | 2011 yil 11-dekabr | Viivi Pumpanen | Jarppi Leppälä | Jani Toivola |
7 - 2012 yil kuzi | 10 | 12 | 2012 yil 16 sentyabr | 2012 yil 2-dekabr | Kris Salminen | Antonio Flores | Baba Lybek |
8 - 2013 yil kuzi | 10 | 12 | 2013 yil 8 sentyabr | 2013 yil 24-noyabr | Raakel Lignell | Manuela Bosco | Harri Syrjänen |
9 - 2014 yil kuzi | 10 | 12 | 2014 yil 14 sentyabr | 2014 yil 30-noyabr | Pit Parkkonen | Anu Sinisalo | Janna Xurmerinta |
1-fasl (2006)
Tanlov ishtirokchilari:
- Tomi Metseketo (tenor) Sanna Xirvaskari bilan hamkorlik qildi, natijada g'oliblar
- Kristiina Elstelä (aktrisa) ikkinchi darajali Marko Keränen bilan hamkorlik qildi
- Jone Nikula (musiqa ijrochisi, Idols hakami) Katja Koukkula bilan hamkorlik qilib, oltinchisi musobaqadan chetlatildi
- Keyt "Keke" Armstrong (futbol murabbiyi) Helena Ahti-Xolberg bilan hamkorlik qilib, beshinchi o'rinni yo'q qildi
- Markus Poyyonen (yengil atlet) Sanna Xento bilan hamkorlik qilib, to'rtinchi o'rinni chetlatdi
- Katja Kannonlahti (yangiliklar langarasi) tomonidan hamkorlik qilingan Jussi Väänänen, uchinchisi chiqarib tashlandi
- Suvi Miinala (model, Finlyandiya Miss-2000) Yuha Pykäläinen bilan hamkorlik qilib, ikkinchi o'rinni olib tashladi
- Leena Xarkimo (parlament a'zosi) Erik Xento bilan hamkorlik qilib, birinchi bo'lib chiqarib tashlandi
2-fasl (2007)
Tanlov ishtirokchilari:
- Mariko Pajalaxti (musiqachi) Aleksi Seppänen bilan hamkorlik qilib, yakuniy g'oliblar
- Sari Siikander (aktrisa) ikkinchi darajali Mikko Ahti bilan hamkorlik qildi
- Sami Sarjula (aktyor) Sanna Xirvaskari bilan hamkorlik qilib, oltinchisi chiqarib yuborildi
- Eppu Salminen (aktyor) Anna Sainila bilan hamkorlik qilib, beshinchi o'rinni yo'q qildi
- Jani Sievinen (suzuvchi) Helena Ahti-Xolberg bilan hamkorlik qilib, to'rtinchi o'rinni chetlatdi
- Vanessa Kurri (model, Finlyandiya Miss 1999) Marko Keränen bilan hamkorlik qilib, uchinchisi chiqarib tashlandi
- Roman Shats (Televizion shaxs, yozuvchi) Saara Huovinen bilan hamkorlik qilib, ikkinchisi chiqarib tashlandi
- Pirkko Arstila (jurnalist, yozuvchi) Vesa Anttila bilan hamkorlik qilib, birinchi bo'lib yo'q qilindi
Ashulachi Kirill Babitzin tanlovda qatnashishi kerak edi, lekin u 31 yanvarda to'satdan vafot etdi. Uning o'rnini Shats egalladi.
3-fasl (2008)
Tanlov ishtirokchilari:
- Mariya Lund (qo'shiqchi, aktrisa) Mikko Ahti bilan hamkorlik qildi, natijada g'oliblar
- Nik Lignell (aktyor) ikkinchi darajali Susa Matson bilan hamkorlik qildi
- Tuuli Matinsalo (sportchi) Aleksi Seppänen bilan hamkorlik qilib, sakkizinchi o'rinni chetlatdi
- Antti Kaykkonen (Parlament a'zosi) Satu Markkanen sheriklik qildi, ettinchi chetlatildi
- Joonas Hytönen (Televizion shaxs) Kati Koivisto bilan hamkorlik qilib, oltinchisi chiqarib yuborildi
- Vappu Pimia Jani Rasimus bilan hamkorlik qilgan (televidenie va radio shaxsi), beshinchi o'rinni yo'q qildi
- Merja Larivaara (aktrisa) Janne Talasma bilan hamkorlik qilib, to'rtinchi o'rinni yo'q qildi
- Jimi Pääkallo (qo'shiqchi, aktyor) Anna Sainila bilan hamkorlik qildi, uchinchisi chiqarib tashlandi
- Jyrki Anttila (tenor) Satu Suomi bilan hamkorlik qildi, ikkinchisi chiqarib tashlandi
- Sikke Sumari Daniel Ylimäki bilan hamkorlik qilgan (televizion shaxs, restavrator) birinchi bo'lib yo'q qilindi
4-fasl (2009)
Tanlov ishtirokchilari:
- Satu Tuomisto (Miss Finlandiya 2008, model) Janne Talasma bilan hamkorlik qilib, g'oliblar
- Pirkko Mannola (Miss Finlyandiya 1958, aktrisa, qo'shiqchi) Mika Yauiaynen bilan hamkorlik qilgan, ikkinchi o'rinni egallagan
- Roza Merilaynen (yozuvchi, sobiq siyosatchi) Sami Helenius bilan hamkorlik qilib, sakkizinchisi chiqarib yuborildi
- Uilson Kirva (uzoq masofaga yuguruvchi) Syuza Matson sheriklik qildi, ettinchisi musobaqadan chetlatildi
- Kim Herold (musiqachi, sobiq model) Sanni Siurua bilan hamkorlik qilib, oltinchi o'rinni yo'q qildi
- Miia Nuutila (aktrisa) Vesa Anttila bilan hamkorlik qilib, beshinchi o'rinni yo'q qildi
- Bettina Saggom (TV muxbiri) Jani Rasimus bilan hamkorlik qilib, to'rtinchi o'rinni chetlatdi
- Mato Valtonen (musiqachi, aktyor) Janika Mattsson bilan hamkorlik qilib, uchinchisi chiqarib tashlandi
- Rolf Nordström (plastik jarroh) Nitta Kortelainen bilan hamkorlik qildi, ikkinchisi chiqarib tashlandi
- Simo Frangen (komediyachi) Satu Markkanen bilan hamkorlik qilib, birinchi bo'lib chiqarib yuborildi
5-fasl (2010)
Tanlov ishtirokchilari:
- Antti Tuisku (qo'shiqchi) Anna-Liisa Bergström bilan hamkorlik qildi, natijada g'oliblar
- Laura Voutilainen (qo'shiqchi) ikkinchi darajali Marko Keränen bilan hamkorlik qildi
- Jukka Rasila (aktyor) Saana Akiola bilan hamkorlik qilib, sakkizinchisi chiqarib yuborildi
- Joona Puhakka (dayver) Sanni Siurua bilan hamkorlik qilib, ettinchi o'rinni chetlatdi
- Nasima Razmyar (2010 yilgi qochoq ayol) Jani Rasimus bilan hamkorlik qilib, oltinchisi musobaqadan chetlatildi
- Etro Rostedt (Bosh direktor, "Shogird" realiti-shousining fin tilidagi versiyasining ikkinchi mavsumida qatnashgan) Syuza Matson sheriklik qilgan, beshinchi o'rin
- Satu Silvo (aktrisa) Sami Helenius bilan hamkorlik qilib, to'rtinchi o'rinni yo'q qildi
- Mariya Jungner (Teleboshlovchi) Aleksi Seppänen bilan hamkorlik qildi, uchinchisi chetlatildi
- Yuha Veyjonen (aktyor) Sanna Xirvaskari bilan hamkorlik qildi, ikkinchisi chiqarib tashlandi
- Anna Perho (muxbir) Janne Talasma bilan hamkorlik qilib, birinchi bo'lib chiqarib yuborildi
6-fasl (2011)
Tanlov ishtirokchilari:
- Viivi Pumpanen (Miss Finlyandiya 2010, model) hamkori Matti Puro, oxir-oqibat g'oliblar
- Jarppi Leppälä (Dudesons-star) Anna-Liisa Bergstrom bilan hamkorlik qilib, ikkinchi o'rinni egalladi
- Jani Toivola (Parlament a'zosi, aktyor) Jutta Helenius bilan hamkorlik qildi, sakkizta ishtirok etishmadi
- Mikko Parikka (aktyor) Katri Makinen bilan hamkorlik qilib, ettinchisi chiqarib yuborildi
- Satu Ruotsalainen (sobiq sportchi, astrolog) Sami Helenius bilan hamkorlik qilib, oltinchisi musobaqadan chetlatildi
- Jukka Tammi (sobiq xokkeychi) Saana Akiola bilan hamkorlik qilib, beshinchi o'rinni yo'q qildi
- Siiri Nordin (qo'shiqchi) Jani Rasimus bilan hamkorlik qilib, to'rtinchi o'rinni yo'q qildi
- Anneli Sari (qo'shiqchi) Marko Keränen bilan hamkorlik qildi, uchinchisi chiqarib tashlandi
- Veeti Kallio (aktyor, qo'shiqchi) Syuza Matson bilan hamkorlik qilgan, ikkinchisi chiqarib tashlangan
- Mari Perankoski (aktrisa, ssenariy muallifi) Toni Rasimus bilan hamkorlikda birinchi bo'lib chiqarib tashlandi
7-fasl (2012)
Ettinchi mavsum 2012 yilning kuzida namoyish etildi. Komediyachi Kris Salminen avvalgi mavsumda ham g'alaba qozongan Matti Puro bilan mavsumni yutdi.
- Kris Salminen (komediyachi) Matti Puro bilan hamkorlikda (G'olib)
- Antonio Flores (sartarosh) Disa Kortelainen bilan hamkorlikda (2. o'rin)
- Baba Lybek (jurnalist) Mikko Ahti bilan hamkorlik qilgan (3. joy)
- Sari Multala (raqobatchi dengizchi) Sami Helenius bilan hamkorlikda (4. o'rin)
- Risto Kaskilaxti (aktyor) Syuza Matson bilan hamkorlik qilgan (5. joy)
- Ristomatti Ratia (dizayner) Sanna-Mariya Heikkilä tomonidan hamkorlik qilingan (6. joy)
- Erja Lyytinen (musiqachi) Markku Xiverinen bilan hamkorlikda (7. o'rin)
- Amin Asikaynen (bokschi) Jutta Helenius bilan hamkorlik qilgan (8. o'rin)
- VilleGalle (reper) Kia Lehmuskoski bilan hamkorlikda (9. o'rin)
- Jippu (qo'shiqchi) Yuriy Trosenko bilan hamkorlikda (Oxirgi joy)
8-fasl (2013)
Sakkizinchi mavsum 2013 yil 15 sentyabrda boshlandi. Ushbu mavsumda shou tarixida birinchi marta raqobatchi musobaqadan chiqib ketdi. Oshpaz Harri Sirjen raqs bilan shug'ullanayotganda oyog'ini jarohatlab, orqaga qaytishga majbur bo'ldi.
- Jani Rasimus bilan hamkorlik qilgan Raakel Lignell (musiqachi) sakkizta musobaqadan chetlatilgan, ammo musobaqaga qaytgan; yakuniy g'oliblar
- Manuela Bosco (aktrisa va sobiq sprinter) ikkinchi darajali Matti Puro bilan hamkorlik qildi
- Harri Sirjenen (oshpaz) Jutta Helenius bilan hamkorlik qilib, 2013 yil 11-noyabrda safdan chiqdi
- Sari Havas (aktrisa) Mikko Ahti bilan hamkorlik qilib, ettinchi o'rinni chetlashtirdi
- Susan Matson sheriklik qilgan Juhani "Tami" Tamminen (xokkey bo'yicha murabbiy), oltinchi o'rinda
- Sami Hedberg (stend-komediya ustasi) Anna Sainila bilan hamkorlik qilib, beshinchi o'rinni yo'q qildi
- Mert Otsamo (modeler) Ansku Bergstrem bilan hamkorlikda to'rtinchi o'rinni chetlatdi
- Mariska (qo'shiqchi) Aleksi Seppänen bilan hamkorlik qildi, uchinchisi chetlatildi
- Juno (reper) Kia Lehmuskoski bilan hamkorlik qildi, ikkinchi o'rinda
- Janne Talasma sherik bo'lgan Noora Karma (sehrgar va mentalist) birinchi bo'lib chiqarib yubordi
9-fasl (2014)
To'qqizinchi mavsum 2014 yil oktyabrda boshlanib, 2014 yil noyabrda yakunlandi.
- Pete Parkkonen (qo'shiqchi) Katri Maykinen bilan hamkorlik qildi, g'oliblar
- Anu Sinisalo (aktrisa) ikkinchi darajali Jani Rasimus bilan hamkorlik qildi
- Janna Xurmerinta (qo'shiqchi) Matti Puro bilan hamkorlik qilib, sakkizinchi o'rinni egalladi
- Kristal Snoud (boshlovchi va aktyor) Kia Lemmuskoski bilan hamkorlik qilib, ettinchi o'rinni chetlashtirdi
- Syuz Matson sherik bo'lgan Kaj Kunnas (sport sharhlovchisi) oltinchi o'rinni chetlatdi
- Anne Kukkohovi (model) Marko Keränen bilan sherik bo'lib, beshinchi o'rinni chetlashtirdi
- Sonja "Soikku" Hämäläinen (YouTube-dagi taniqli shaxs) Yurijs Trosenko bilan hamkorlik qilib, to'rtinchi o'rinni chetlatdi.
- Tommi Evilya (uzunlikka sakrash bo'yicha sportchi) Jutta Xelenius sheriklik qildi, uchinchi o'rinda
- Kay Veyn (aktyor) Lumi Rae bilan hamkorlik qilib, ikkinchi o'rinda
- Topik Vierimaa bilan hamkorlik qilgan Sinikka Sokka (aktrisa) birinchi bo'lib chiqarib yuborildi
10-fasl (2017)
O'ninchi mavsum 2017 yil 12-fevralda boshlandi.
- Anna-Mayya Tuokko (aktrisa) Matti Puro bilan hamkorlik qildi, g'oliblar
- Kirsi Alm-Siira (yangiliklar olib boruvchi) ikkinchi darajali Marko Kerenen bilan hamkorlik qilmoqda
- Laura Malmivaara (aktrisa) Mikko Ahti bilan hamkorlik qilib, 2017 yil 16-aprelni tark etdi.
- Eani Teyttinen (fitness sportchisi) Jani Rasimus bilan hamkorlik qilib, oltinchi o'rinni chetlashtirdi
- Musta Barbaari (reper) Katri Maykinen bilan hamkorlik qilib, beshinchi o'rinni chetlashtirdi
- Pepe Uillberg (musiqachi) Jutta Helenius bilan hamkorlik qilib, to'rtinchi o'rinni chetlatdi
- Saana Akiola sherik bo'lgan Ali Jahongiriy (stend-up komediyachi), uchinchi o'rinni chetlatdi
- Xanna Sumari (teleboshlovchi va jurnalist) Sami Helenius bilan hamkorlik qilib, ikkinchi o'rinni chetlatdi
- Kasmir (qo'shiqchi) Ansku Bergström bilan hamkorlik qilib, 2017 yil 2 martda o'zini tark etdi.
- Syuz Matson sherik bo'lgan Jarkko Tamminen (aktyor va taqlidchi) birinchi bo'lib chiqarib yuborildi
11-fasl (2018)
O'n birinchi mavsum 2018 yil 16 sentyabrda boshlandi.
- Edis Tatli (bokschi) Katri Maykinen bilan hamkorlik qildi, g'oliblar
- Xannes Suominen (aktyor) ikkinchi darajali Kia Lehmuskoski bilan hamkorlik qildi
- Tuure Boelius (YouTube-dagi taniqli shaxs, qo'shiqchi) Ansku Bergström bilan hamkorlik qilib, uchinchi o'rin
- Marja Xintikka (teleboshlovchi) Matti Puro bilan hamkorlik qilib, ettinchi o'rinni chetlatdi
- Pekka Pouta (ob-havo prognozchisi) Jutta Helenius bilan hamkorlik qilib, oltinchi o'rinni chetlashtirdi
- Jaana Pelkonen (siyosatchi) Marko Kerenen bilan sherik bo'lib, beshinchi o'rinni chetlatdi
- Lotta Nekyva (model, Miss Finlyandiya 2013), Mikko Ahti bilan hamkorlik qilib, to'rtinchi o'rinni chetlatdi
- Saana Akiola sherik bo'lgan Aki Linnanahde (radio boshlovchisi va televidenie boshlovchisi) uchinchi bo'lib musobaqadan chetlatildi
- Marita Taavitsaynen (qo'shiqchi) Sami Helenius bilan hamkorlik qildi, ikkinchi o'rinda
- Yurijs Trosenko sherik bo'lgan Aino-Kaisa Saarinen (chang'ida uchuvchi) birinchi bo'lib musobaqadan chetlatildi.
12-fasl (2019)
O'n ikkinchi mavsum 2019 yil 22 sentyabrdan 1 dekabrgacha bo'lgan.
- Kristoffer Strandberg (aktyor) Jutta Helenius bilan hamkorlik qildi, g'oliblar
- Jannika B (qo'shiq muallifi) Aleksi Seppänen bilan hamkorlik qilib, ikkinchi o'rinni egalladi
- Meeri Koutaniemi (fotograf-jurnalist) sherigi Matti Puro, uchinchi o'rin
- Marko Kerenen sherik bo'lgan Laura Lepistö (figurali uchish) oltinchi o'rinni chetlatdi
- Jani Rasimus bilan hamkorlik qilgan Veronika Verho (radio boshlovchisi, YouTube-ning taniqli vakili) beshinchi o'rinni chetlashtirdi
- Olli Xerman (rok-qo'shiqchi) Katri Maykinen bilan hamkorlik qilib, to'rtinchi o'rinni yo'q qildi
- Timo Lavikaynen (aktyor) Kia Lemmuskoski bilan hamkorlik qildi, uchinchisi chetlatildi
- Eni (qo'shiqchi) Sami Helenius bilan hamkorlik qildi, ikkinchisi chiqarib yuborildi
- Mika Poutala (tezkor konkida uchuvchi) Ansku Bergström bilan hamkorlikda birinchi bo'lib musobaqadan chetlatildi
- Saana Akiola sherik bo'lgan Mikael Jungner (siyosatchi) jarohati tufayli safdan chiqdi
Mavsum davomida bir marta o'qituvchi raqs sheriklari bir hafta davomida almashtirildi. Shu sababli Finlyandiya musobaqasidagi birinchi bir jinsli sheriklar 3-noyabr kuni Kristofer Strandberg va Matti Puro Paso Doblni ijro etganda, Meeri Koutaniemi va Katri Makinen esa Fox-trotni raqsga tushishdi.
13-fasl (2020)
O'n uchinchi mavsum 2020 yilning kuzida namoyish etiladi.
- Touko Aalto (siyosatchi) Jutta Helenius bilan hamkorlik qildi
- Jare Brand (reper) Saana Akiola bilan hamkorlik qildi
- Janina Fray (model) Anssi Heikkilä tomonidan hamkorlik qilingan
- Niklas Xagman (sobiq xokkeychi) Kia Lehmuskoski bilan hamkorlik qildi
- Kristiina Xalttu (aktrisa) Aleksi Seppänen bilan hamkorlik qildi
- Jukka Xilden (ijrochi, kaskadyorlar guruhi a'zosi Dyudesonlar ) Katri Maykinen bilan hamkorlik qildi
- Shirli Karvinen (model) Jani Rasimus bilan hamkorlik qildi
- Jessi Markin (musiqachi) Klaudiya Ketonen bilan hamkorlik qildi
- Minna Parikka (modelyer) Matti Puro bilan hamkorlik qildi
- Miisa Rotola-Pukkila (YouTube mashhur) Marko Keränen bilan hamkorlik qildi
- Virpi Sarasvuo (sobiq chang'ichi) Sami Helenius bilan hamkorlik qilgan
- Sami Sykko (jurnalist va taqdimotchi) Ansku Bergstrom tomonidan hamkorlik qilingan